Funkce mobilní aplikace

AutoOffice v kapse?

Vytvořili jsme pro vás speciální verzi systému pro mobilní telefony s operačním systémem Android. Ta Vám poskytne aktuální přehled o účtě, ať už jste kdekoliv. Brzy také přineseme podporu i pro systém iOS.

Aplikaci najde ke stažení v nastavení -> vzádelný přístup.

Jaké jsou hlavní funkce?

Skenování přijatých dokladů

Hlavní funkcí je nahrávání dokladů. Jednoduše vyberete dodavatele a platbu z účtu, ke které chcete doklad nahrát. Samozřejmostí je možnost tyto kroky vynechat a naskenovat doklad bez přiřazení. Následně buď vyberete fotografii z galerie, nebo pořídíte fotoaparátem. Po výběru či vyfocení lze doklad oříznout tak, aby nebylo vidět jeho pozadí. Po uložení se ve webové aplikaci v přehledu přijatých dokladů zobrazí nový záznam, který se automaticky převede na soubor typu PDF.

Přehled bankovních účtů

Máte-li v systému spárovaný bankovní účet s internetovým bankovnictvím, můžete v aplikaci zobrazit přehled aktuálních zůstatků na účtech, včetně jejich součtu. Data se aktualizují 3x za den vždy po bankovním clearingu.

Přehledy zakázek

Aplikace Vám umožňuje zobrazit seznam všech zakázek, které jste v systému vytvořili. Jakmile některou vyberete, uvidíte všechny její kroky, které můžete otevřít. Tím zobrazíte detailní informace o konkrétní poptávce, nabídce, objednávce, dodacím listu, faktuře, příjmovém dokladu, nebo účtence. Nechybí ani možnost stáhnout doklad jako PDF přímo do úložiště telefonu.Zabezpečení přístupu

Pro vyšší zabezpečení dat lze ve webové aplikaci nastavit oprávnění jednotlivým uživatelům, zda smějí používat mobilní aplikaci.